RT1210CRB0726K7L
MFR.Part #
RT1210CRB0726K7L
JLCPCB Part #
C3948025
Description
-55℃~+125℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS