RT1210CRB0722R6L
MFR.Part #
RT1210CRB0722R6L
JLCPCB Part #
C4048978
Description
-55℃~+125℃ 22.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS