RT1210CRB071K87L
MFR.Part #
RT1210CRB071K87L
JLCPCB Part #
C3916258
Description
-55℃~+125℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS