RT1210CRB071K78L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRB071K78L
JLCPCB Part #
C4319440
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.78kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS