RT1210CRB071K58L
MFR.Part #
RT1210CRB071K58L
JLCPCB Part #
C3944520
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS