RT1210CRB0717R8L
MFR.Part #
RT1210CRB0717R8L
JLCPCB Part #
C4173193
Description
-55℃~+125℃ 17.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS