RT1210CRB0716K2L
MFR.Part #
RT1210CRB0716K2L
JLCPCB Part #
C4096363
Description
-55℃~+125℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS