RT1210CRB0715R4L
MFR.Part #
RT1210CRB0715R4L
JLCPCB Part #
C4048373
Description
-55℃~+125℃ 15.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS