RT1210CRB0713RL
MFR.Part #
RT1210CRB0713RL
JLCPCB Part #
C4040391
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS