RT1210CRB0713K3L
MFR.Part #
RT1210CRB0713K3L
JLCPCB Part #
C4092554
Description
-55℃~+125℃ 13.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS