RT1210CRB0711KL
MFR.Part #
RT1210CRB0711KL
JLCPCB Part #
C4099972
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS