RT1210CRB0710K2L
MFR.Part #
RT1210CRB0710K2L
JLCPCB Part #
C4269376
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS