RT1210BRE078R66L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210BRE078R66L
JLCPCB Part #
C1708731
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 8.66Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS