RT1210BRE078R2L
MFR.Part #
RT1210BRE078R2L
JLCPCB Part #
C1709120
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 8.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS