RT1210BRE077R87L
MFR.Part #
RT1210BRE077R87L
JLCPCB Part #
C3991270
Description
-55℃~+125℃ 250mW 7.87Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS