RT1210BRE076R65L
MFR.Part #
RT1210BRE076R65L
JLCPCB Part #
C1708693
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 6.65Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS