RT1210BRE07200RL
MFR.Part #
RT1210BRE07200RL
JLCPCB Part #
C873121
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS