RT1210BRD0793K1L
MFR.Part #
RT1210BRD0793K1L
JLCPCB Part #
C1699642
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS