RT1210BRD0791RL
MFR.Part #
RT1210BRD0791RL
JLCPCB Part #
C1699651
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS