RT1210BRD07910RL
MFR.Part #
RT1210BRD07910RL
JLCPCB Part #
C1699656
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS