RT1210BRD078K66L
MFR.Part #
RT1210BRD078K66L
JLCPCB Part #
C1699631
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS