RT1210BRD078K06L
MFR.Part #
RT1210BRD078K06L
JLCPCB Part #
C3932183
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS