RT1210BRD0788K7L
MFR.Part #
RT1210BRD0788K7L
JLCPCB Part #
C4340558
Description
-55℃~+125℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS