RT1210BRD076K04L
MFR.Part #
RT1210BRD076K04L
JLCPCB Part #
C4082782
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS