RT1210BRD0764R9L
MFR.Part #
RT1210BRD0764R9L
JLCPCB Part #
C4103433
Description
-55℃~+125℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS