RT1210BRD07634RL
MFR.Part #
RT1210BRD07634RL
JLCPCB Part #
C4079545
Description
-55℃~+125℃ 250mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS