RT1210BRD0753R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210BRD0753R6L
JLCPCB Part #
C1697322
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS