RT1210BRD07536RL
MFR.Part #
RT1210BRD07536RL
JLCPCB Part #
C1697375
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS