RT1210BRD0751RL
MFR.Part #
RT1210BRD0751RL
JLCPCB Part #
C1697398
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS