RT1210BRD074R7L
MFR.Part #
RT1210BRD074R7L
JLCPCB Part #
C1714196
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS