RT1210BRD074K7L
MFR.Part #
RT1210BRD074K7L
JLCPCB Part #
C1697409
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS