RT1210BRD07475KL
MFR.Part #
RT1210BRD07475KL
JLCPCB Part #
C4208151
Description
-55℃~+125℃ 250mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS