RT1210BRD07453RL
MFR.Part #
RT1210BRD07453RL
JLCPCB Part #
C5739200
Description
-55℃~+125℃ 250mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS