RT1210BRD0744R2L
MFR.Part #
RT1210BRD0744R2L
JLCPCB Part #
C1699969
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS