RT1210BRD073K9L
MFR.Part #
RT1210BRD073K9L
JLCPCB Part #
C873060
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS