RT1210BRD073K83L
MFR.Part #
RT1210BRD073K83L
JLCPCB Part #
C4202818
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS