RT1210BRD073K24L
MFR.Part #
RT1210BRD073K24L
JLCPCB Part #
C1696037
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS