RT1210BRD073K09L
MFR.Part #
RT1210BRD073K09L
JLCPCB Part #
C1695908
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS