RT1210BRD0737K4L
MFR.Part #
RT1210BRD0737K4L
JLCPCB Part #
C4213002
Description
-55℃~+125℃ 250mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS