RT1210BRD07330RL
MFR.Part #
RT1210BRD07330RL
JLCPCB Part #
C873050
Description
-55℃~+125℃ 250mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS