RT1210BRD0731K6L
MFR.Part #
RT1210BRD0731K6L
JLCPCB Part #
C1695875
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS