RT1210BRD07316KL
MFR.Part #
RT1210BRD07316KL
JLCPCB Part #
C4017079
Description
-55℃~+125℃ 250mW 316kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS