RT1210BRD0730K9L
MFR.Part #
RT1210BRD0730K9L
JLCPCB Part #
C1695898
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS