RT1210BRD07309RL
MFR.Part #
RT1210BRD07309RL
JLCPCB Part #
C1695894
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS