RT1210BRD07301RL
MFR.Part #
RT1210BRD07301RL
JLCPCB Part #
C4344121
Description
-55℃~+125℃ 250mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS