RT1210BRD07301KL
MFR.Part #
RT1210BRD07301KL
JLCPCB Part #
C1695958
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS