RT1210BRD072K8L
MFR.Part #
RT1210BRD072K8L
JLCPCB Part #
C1696044
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS