RT1210BRD072K67L
MFR.Part #
RT1210BRD072K67L
JLCPCB Part #
C1695829
Description
-55℃~+125℃ 2.67kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS