RT1210BRD0728KL
MFR.Part #
RT1210BRD0728KL
JLCPCB Part #
C1695810
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS