RT1210BRD0724R3L
MFR.Part #
RT1210BRD0724R3L
JLCPCB Part #
C4140424
Description
-55℃~+125℃ 24.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS